Skip to main content

قیمت فلزیاب تصویری

امروزه در دنیای گنج یابی وجود یک فلزیاب با کیفیت بسیار نیاز است. نیاز اپراتورها در گنج یابی با یکدیگر متفاوت میباشد ولی داشتن همه دستگاه ها به شما کمک میکند تا بهترین نتیجه را بگیرید. فلزیاب تصویری دستگاهی است که میتواند در عمق های بالا بسیار به اپراتور کمک کند و قادر است تا انواع حفره ها و دفینه های زیر زمینی را جستجو کند.

استفاده از این دستگاهها چند سالی است که با استقبال کاوشگران مواجه شده و توانسته اند در بازار به فروش خوبی دست پیدا کنند. فلزیاب تصویری قادر است تا علاوه بر تشخیص فلز در زیر زمین ، ابعاد و عمق حدودی آن را نیز مشخص کند. این دستگاهها علاوه بر داشتن قدرت تفکیک مناسب باید دارای عمق کاوش مناسبی هم باشند.

برای خرید فلزیاب تصویری فاکتورهایی وجود دارد که دارد که باید در نظر داشته باشید. قیمت فلزیاب تصویری، گارانتی دستگاه، عمق دستگاه، خدمات پس از فروش و کارایی دستگاه بسیار برای خرید دستگاه مهم میباشد.

قیمت فلزیاب تصویری

 

قیمت فلزیاب تصویری در شرکت فلزیاب تهرانسر:

قیمت فلزیاب تصویری در شرکت فلزیاب تهرانسر بر اساس عمق کاوش، کیفیت تصویر و برند دستگاه با یکدیگر متفاوت میباشد. در شرکت فلزیاب تهرانسر با توجه به نیاز و بودجه اپراتورها دستگاه معرفی میشود.

اسکنر های تصویری در شرکت فلزیاب تهرانسر با نرم افزار ویژوالیزر کار میکنند و به صورت زنده قادر به اسکن گرفتن هستند. برای اطلاعات بیشتر از قیمت فلزیاب تصویری میتوانید با کارشناسان فروش در تماس باشید و میتوانید با مراجعه حضوری به شرکت و تست دستگاه ها بهترین انتخاب را داشته باشید.

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام می شود.

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از

آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شرکت تهرانسر

خرید و فروش فلزیاب

برای مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان شرکت تهرانسر در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب آقای مهندس زمانی ۰۹۳۶۲۱۳۱۰۰۹

و خط ثابت : ۰۲۱۴۴۵۶۹۲۵۰

آدرس تلگرام شرکت فلزیاب تهرانسر آدرس اینستاگرام شرکت فلزیاب تهرانسر